Vermogensplanning voor artsen - Avondwebinar 15.10.2026
Elke arts bouwt doorheen zijn carrière een uniek vermogen op: een gezinswoning, beleggingen, een praktijkvennootschap of andere vastgoedinvesteringen. Toch wordt vaak pas laat stilgestaan bij de vraag hoe dat vermogen later zal worden overgedragen.
Tijdens deze exclusieve infosessie brengt Beatrice Fryns, Wealth Planner bij Mercier Van Lanschot, estate planning tot leven aan de hand van een herkenbare fictieve artsencase en analyseren we de “gezondheid” van een vermogen. We tonen welke impact de wettelijke vererving en erfbelasting kunnen hebben en bespreken diverse veelgebruikte optimalisatietechnieken, waaronder zorgvolmachten, schenkingen, successieverzekeringen, bedingen van aanwas en testamentaire planning voor kinderen en kleinkinderen.
Een boeiende avond/lunch vol praktische inzichten voor artsen die niet alleen zorg dragen voor hun patiënten, maar ook voor hun vermogen en hun familie.
Een goede diagnose voorkomt complicaties. Dat geldt ook voor uw estate planning.
Kunt u niet deelnemen op donderdagavond 15 oktober?
Geen probleem! U kunt zich ook inschrijven voor hetzelfde webinar op 13 oktober om 12.30u.
Inschrijven voor het webinar op 13 oktober.
Inschrijven
Praktische informatie
Gratis voor leden van het Vlaams Artsensyndicaat.
Niet-leden kunnen voor € 60,50 (incl. btw) aan het webinar deelnemen, te storten op rekeningnummer IBAN BE24 0015 2221 5138 (BIC GEBABEBB) met vermelding van uw naam en "Lunchwebinar 15.10.2026".
Schrijf u hier online in.
Datum: donderdag 15 oktober 2026
Tijdstip: 20.00 - 21.00u
Deelname: gratis voor leden van het VAS - € 60,50 (incl. btw) voor niet-leden
Type infosessie: deze infosessie zal online plaatsvinden.
Opname: het webinar wordt niet opgenomen. U kan het dus later niet herbekijken.